HOSTING

Oferujemy dwa rodzaje hostingu:

Hosting współdzielony

Jest to najpopularniejsza i najbardziej niskobudżetowa forma hostingu. Hosting ten umożliwia utrzymanie jednej lub większej ilości stron internetowych oraz systemów informatycznych opierających swoje działanie na przeglądarkach internetowych. Swoimi plikami można zarządzać za pośrednictwem połączenia FTP lub przez panel administracyjny "cPanel" jak i również za pomocą wirtualnego dysku sieciowego. Dane, które wymagają szybkiego i częstego dostępu oraz modyfikacji mogą być przechowywane w bazach MySQL, z których chętnie korzystają najpopularniejsze systemy zarządzania treścią (CMS). Kolejną główną funkcją jest pełna obsługa elektronicznej poczty e-mail. Dostęp do poczty możliwy jest za pomocą lokalnie zainstalowanych programów pocztowych takich jak Outlook, Thunderbird lub poprzez przeglądarkę internetową. Oferujemy kilka pakietów hostingowych, które różnią się parametrami takimi jak powierzchnia dyskowa i ilość maksymalnie obsługiwanych funkcji. Dzięki takiemu podziałowi można wybrać pakiet dostosowany do aktualnych potrzeb oraz zwiększać go wraz z ich wzrostem.

Hosting VPS

Kiedy wymagania stron internetowych przerastają możliwości hostingu współdzielonego lub zachodzi potrzeba instalacji nietypowego oprogramowania, polecamy usłgę hostingu VPS. Jest to rodzaj hostingu pozwalający na wirtualizację zasobów serwera w taki sposób aby ich właściciel mógł korzystać z dowolnego oprogramowania ograniczonego jedynie mocą obliczeniową, dostępną pamięcią operacyjną i powierzchnią dyskową. Dzięki wydzieleniu i zagwarantowaniu zasobów serwera zwiększa się szybkość działania zainstalowanego oprogramowania, może ono obsłużyć większą ilość klientów oraz podosi się poziom bezpieczeństwa. Oferujemy serwery VPS zarządzane przez nas bez dostępu do uprawnień administratora lub niezarządzane z pełnym dostępem do uprawnień administracyjnych.

Jako autoryzowany partner firmy Microsoft oferujemy rozwiązania serwerowe oparte na systemach rodziny Windows Server jak też systemach z rodziny Linux.Masz pytania, chcesz złożyć zamówienie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nasz wykwalifikowany zespół odpowie na wszystkie pytania związane z ofertą oraz doradzi rozwiązania zoptymalizowane pod Twoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej usługi to również postaramy się coś zaproponować.

NAPISZ DO NAS