O NAS

Przedsiębiorstwo informatyczne RXNET Sp. z o.o. świadczy bogaty wachlarz usług związanych z kompleksową opieką informatyczną. Naszym głównym obszarem działań jest rynek warszawski oraz województwa mazowieckiego, jakkolwiek podejmujemy się działań na terenie całego kraju.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw. Preferowaną formą współpracy jest tzw. outsourcing IT, polegający na stałej współpracy w formie umowy serwisowej. Współpraca ta pozwala przełożyć na naszą firmę cały ciężar prowadzenia działu informatycznego i skoncentrowanie wszystkich sił na podstawowym przedmiocie działalności. Dokładna analiza potrzeb każdego Klienta pozwala dostosować naszą ofertę do jego indywidualnych oczekiwań i zrealizować najbardziej wymyślne projekty informatyczne.

Naszą wiedzę informatyczną poza serwisem, wykorzystujemy również dobierając i dostarczając naszym klientom urządzenia techniki komputerowej, takie jak komputery osobiste, notebooki, serwery, drukarki czy też wszelkie inne pomagające w prowadzeniu biznesu urządzenia. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością, a oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz owocnej współpracy!

Masz pytania, chcesz złożyć zamówienie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nasz wykwalifikowany zespół odpowie na wszystkie pytania związane z ofertą oraz doradzi rozwiązania zoptymalizowane pod Twoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej usługi to również postaramy się coś zaproponować.

NAPISZ DO NAS
Informujemy, że od dnia 1 grudnia 2021 działalność firmy RXNET Sp. z o.o. będzie
prowadzona pod marką i stroną NetStrefa.pl, za chwilę nastąpi przekierowanie.