OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Obecnie niemal wszystkie średnie, małe oraz mikro firmy posiadają infrastrukturę teleinformatyczną. Do nadzoru nad nią niezbędne jest zatrudnienie w różnym zakresie administratorów (sieci lokalnej, baz danych, serwisów internetowych itp.), najczęściej zwanych po prostu informatykami. Nieliczni przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na stałe zatrudnienie specjalistów znających się jednocześnie na bardzo wielu aplikacjach i urządzeniach.

Nasza firma stale inwestuje w pracowników, aby zapewnić wysoką jakość usług, ale koszt rozkłada się na wielu klientów, co pozwala mam na elastyczność cenową. Zakup usługi zewnętrznej wiąże się dla naszych klientów jedynie z miesięczną opłatą, na którą otrzymują fakturę VAT. W ten sposób nasi klienci otrzymują stałą pomoc specjalistów z różnych obszarów informatyki, ponosząc jednocześnie mniejsze koszta, niż przy stałym zatrudnieniu jednego fachowca z konkretnej dziedziny.

Co więcej, choroba jednego specjalisty w tym przypadku nie jest dla naszego klienta specjalnie odczuwalna, ponieważ za naszymi usługami stoi cały zespół, który się nawzajem uzupełnia. Mamy własne zaplecze techniczne i służymy naszą wiedzą doradzając przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Mając podpisaną z nami umowę serwisową zyskujecie Państwo pewność, że informatyczna struktura Waszej działalności jest w rękach fachowców. Ewentualne awarie sprzętu nie spowodują nigdy katastrofy informacyjnej, a dostęp do danych przez osoby niepowołane jest dodatkowo stale zabezpieczany. Dzięki naszej obsłudze komputery nie są już Waszym problemem, tylko narzędziem!

Masz pytania, chcesz złożyć zamówienie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nasz wykwalifikowany zespół odpowie na wszystkie pytania związane z ofertą oraz doradzi rozwiązania zoptymalizowane pod Twoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej usługi to również postaramy się coś zaproponować.

NAPISZ DO NAS