SERWIS KOMPUTEROWY DLA FIRM

Specjalizujemy się w serwisie komputerów osobistych (PC) zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych (laptop / tablet) oraz serwerów. Usuwamy wirusy komputerowe oraz skutki ich działania. Instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne z rodziny Windows, Linux, Mac. Instalujemy i konfigurujemy dowolne oprogramowanie komputerowe. Odzyskujemy utracone dane z dysków, płyt, kart pamięci oraz innych nośników. Klonujemy dane z dysków twardych. Wyszukujemy i konfigurujemy sterowniki do wszelkich urządzeń podłączonych do komputera. Aktualizujemy BIOS'y płyt głównych. Montujemy karty rozszerzeń oraz napędy optyczne i dyskowe.

Montujemy komputery z podzespołów Klienta lub zamówionych u nas. Czyścimy i konserwujemy wnętrza komputerów. Optymalizujemy szybkość działania systemów operacyjnych i zainstalowanego oprogramowania. W oparciu o najnowocześniejsze technologie przywracamy pliki po rozmaitych uszkodzeniach, awariach, czy błędach oprogramowania lub użytkownika. Dyski twarde to najbardziej typowy nośnik, który trafia do laboratoriów odzyskiwania danych. Na szczęście w zdecydowanej większości przypadków można odzyskać wszystkie dane zapisane na dysku.

Pamięci Flash stosowane w pendrive'ach, kartach pamięci, urządzeniach przenośnych i dyskach SSD choć bardziej odporne na wstrząsy niż klasyczne dyski twarde także często ulegają awariom. Wzrost popularności rozwiązań tego typu powoduje również wzrost ilości przypadków utraty danych, które są na nich zapisywane. We współpracy z najlepszym laboratorium odzyskiwania danych w Polsce przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które pozwalają na skuteczne przywracanie informacji przechowywanych na pamięciach Flash i dyskach SSD.

Zajmujemy się instalacją sieci komputerowych zarówno radiowych WiFi jak i kompleksowym okablowaniem biur. Wykonujemy instalacje zaawansowane jak też proste instalacje dla małych firm oraz gospodarstw domowych. Bazujemy na produktach sprawdzonych producentów. Sieci wykonane przez nas pracują stabilnie i bezpiecznie. Posiadamy wiedzę, która pozwala na instalację sieci nawet w trudnych warunkach. W razie potrzeby łączymy sieci kablowe z bezprzewodowymi, zwiększamy zasięg istniejących sieci WiFi oraz łączymy odległe od siebie lokalizacje za pomocą sieci wirtualnych. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem i wyposażeniem serwerowni.

Masz pytania, chcesz złożyć zamówienie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nasz wykwalifikowany zespół odpowie na wszystkie pytania związane z ofertą oraz doradzi rozwiązania zoptymalizowane pod Twoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej usługi to również postaramy się coś zaproponować.

NAPISZ DO NAS